Vyhledat centrum

Objednávací systém Reenio (Naše doporučení)

23.5.2017
Přemýšleli jste také o tom, jak zlepšit komunikaci se svými pacienty? Jak lépe využit moderní technologie v medicíně? Jak nabídnout svým pacientům on-line způsob objednávání se na kontroly? On-line rezervační systém je jeden z nástrojů, který Vám umožní zefektivnit komunikaci s pacientem.
Rádi bychom Vás informovali o novém českém rezervačním systému. Ten se jmenuje reenio a umožní Vám zjednodušit a zefektivnit objednávání Vašich pacientů. Jedná se o on-line systém, který do značné míry umí
nechat rezervace přímo na Vašich pacientech! Ti si sami pohodlně vyberou termín návštěvy a Vás díky tomu nechají v klidu pracovat. Zároveň systém automaticky vytváří databázi e-mailů a telefonů na jednom
místě, kterou můžete dále využívat při komunikaci se svými zákazníky. Samozřejmostí jsou funkce jako export a import dat, podpora mobilních zařízení nebo automatické upozornění pomocí e-mailů nebo SMS zpráv.
Určitě doporučujeme o rezervačním systému reenio zapřemýšlet, podívat se na jeho vlastnosti a vyzkoušet si ho. Začali jsme ho používat i my a máme pocit, že by mohl pomoci i Vám!
Další informace najdete na webu www.reenio.cz. Tam se můžete během pár okamžiků zaregistrovat a systém si vyzkoušet. Můžete jej také provozovat ZDARMA a bez časového omezení. Pokud se Vám systém bude líbit a budete jej využívat naplno, není problém přejít na již placené balíčky, které pokryjí výrazně větší objem rezervací.
Pokud při registraci použijete náš promo kód FORINEL-78TRE4-1B, získáte verzi BUSINESS na 1 měsíc ZDARMA a můžete rovnou začít rezervovat naplno. Tato promo nabídka nezahrnuje volný kredit pro zasílání SMS, ale sami uvidíte, že rezervovat se systémem reenio stojí za to.
Posted in Novinky by admin

Toto je jen demo pro testování, objednávky nebudou vyřízeny / This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Skrýt